Yeldan Medikal

Yeldan Tıbbi Malzemeler Limited Şirketi 1985 yılından bu yana medikal sektörün önde gelen isimlerinden biri olarak tıbbi sarf malzeme ve tıbbi cihaz alanında faaliyetlerini aktif bir şekilde sürdürmektedir.

Kurucumuz olan Nayim Yeldan'ın 35 yılı aşkın iş tecrübesi ve ileri görüşlü fikirleri, şirketimizi bulunduğumuz konuma taşımakla kalmamış, her geçen gün başarılarına bir yenisini eklemiş ve inşaat sektöründe de birçok önemli projeye imza atmıştır.

Yeldan Tıbbi Malzemeleri, yaklaşık 3000 farklı ürünün tanıtımını ve satışını yapmaktadır. Bununla birlikte daima ürün yelpazesine yenilerini ekleyip, yeniliği, teknolojiyi, kısacası geleceği yakalamıştır.

Yeldan Tıbbi Malzemeler değişimin hep bir adım önünde giderek , çalışanlarına ve müşterilerine güven vermiş ve umut aşılamıştır. Siz değerli müşterilerimizin fikirlerini ciddiyetle gözden geçiren, taleplere her zaman nazik ve dürüst bir şekilde cevap veren, başarılı ve saygın bir kadroyla hedeflerine doğru ilerlemektedir.

VİZYONUMUZ

Tüm faaliyetlerinde kalıcı üstünlükler sağlayan YELDAN'ın hedefi , ülkesinde yakaladığı başarıyı dünyada yakalamak.

MİSYONUMUZ

Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeterek, rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli ile yaşam kalitenizi daima yükselten bir firma olmaktır.

www.yeldanmedikal.com

Pin It