Gürses Temizlik

MERSİN ADANA APARTMAN YÖNETİM VE TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

MERSİN GÜRSES SİTE, APARTMAN YÖNETİM VE TEMİZLİK HİZMETLERİ 2006 YILINDA ADANA İLİNDE KURULMUŞTUR. KURULDUĞU GÜNDEN BU GÜNE MERSİN VE ADANA DA PROFESYONEL APARTMAN YÖNETİCİLİĞİ VE TEMİZLİK HİZMETLERİ SUNMAKTADIR.
FİRMAMIZ ADANA VE MERSİN DE APARTMAN TEMİZLİĞİ,KURUM TEMİZLİKLERİ,BANKA TEMİZLİĞİ,HASTAHANE TEMİZLİĞİ VE PERSONEL TEDARİĞİ YAPMAKTADIR.GÜRSES APARTMAN YÖNETİMİ VE TEMİZLİK HİZMETLERİ SİZ DEĞERLİ ÇUKUROVA HALKINA HİZMET VERMEKTEN GURUR DUYAR VE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİNİN MEMNUNİYETİNİ SAĞLAMAK İÇİN TEMİZLİKTE TEKNOLOJİNİN GETİRDİĞİ EN SON CİHAZLAR VE TEMİZLİK MADDELERİ İLE SİZLERE HİZMET VERİR.

MERSİN PROFESYONEL SİTE VE APARTMAN YÖNETİMİ

MERSİN GÜRSES YÖNETİM Hizmetleri, Ülkemizde süratle gelişen modern ve çağdaş binaların, residans, AVM.ler, iş merkezleri, turistik tesislerin yönetimi/işletilmesi, özel güvenlik ve teknik hizmetleri başta olmak üzere, mimari projelerde danışmanlık, risk değerlendirmesi, eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Bina ve tesislerde yönetim olarak; genel yönetim, özel güvenlik, CCTV, temizlik, teknik bakım, peysaj düzenlemesi, havuz bakımı ve diğer hizmetleri yöneten tecrübeli ve deneyimli personelimiz ile beklentileriniz en optimum koşullarda sağlanmaktadır.

Apartman, site ve hizmet verilen diğer binalarda, yapılan faliyetler günlük olarak rapor edilmekte ve noksan/aksayan hususların (varsa) kısa sürede giderilmesi için tedbir alınmaktadır. Ayrıca, önceden belirlenmeyen zamanlarda denetimler yapılmakta, apartman ve siteleri internet ağı üzerinden 24 saat süre ile izleme imkanları sunulmaktadır.

Hizmet vermekte olduğumuz bina ve tesislerde, yenilikleri takip etmekteki azim ve kararlılığımız, alternatif çözüm yolları bulma becerilerimiz, işlerimize gösterdiğimiz özen, teknolojiyi her durumda ve en verimli şekilde kullanmamız, Sizlere çağdaş normlarda profesyonelce hizmet vermemizdeki heyecan ve isteğimize güç katmaktadır.

SİTE VE APARTMAN TEMİZLİK HİZMETLERİ

Günümüzde toplu yaşam alanlarının şekil değiştirmesi ile toplu konutların sayısında önemli artışlar olmuştur. Ayrıca iş merkezlerinin sayısıda ekonomideki iyileşme ile orantılı olarak artmıştır. Bu gelişmeler ile parelel olarak bina ve site temizlik hizmetlerinin yapılması ile profesyonel şirketlere olan ihtiyacı artırmıştır. Şirketimiz temizlikte kullanılan alanın durumu, kullananların sayısı, müşteri memnuniyeti, hijyenik olması gibi en önemli esaslar çerçevesinde profesyonel ekipler ve ekipman ile hizmet sunmaktadır. MERSİN de profesyonel kapıcı hizmetleri veren tek şirketiz.

www.gursestemizlik.com

Pin It