Ya Destekleyin Ya da Ses etmeyin Bari!

Sayın Cumhurbaşkanı Ordu Komutanı olarak hedef gösterdi,

Suriye’nin Kuzeyini mikroplardan temizleyeceğiz. Artık başka yolu kalmadı kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz.

Öyleydi, böyleydi veya şöyleydi demenin vakti mi?

Sen haklıydın ben haklıydım zırvalığının yeri mi?

Hatalarımız oldu mu oldu…

Eee, ne yapacağız, bir birimizi suçlayıp boğazlayacak mıyız?

Yahu mesele vatan ise ortak payda bu ise YA İSTİKLAL YA ÖLÜM parolamız olmalı.

Zırvalığa bakar mısın ki bir zavallı beyin; tiviterden, “Bıkmadınız, usanmadınız yıkmaktan, sonuna kadar savaşa hayır diyeceğim,” şeklinde bir yorum paylaştı.

Bu pespaye beyne cevap bir astsubaydan geldi; “Savaşa hayır diyorsun da gidip gördün mü orada neler oluyor? Yüzlerce insana zulmedip, çoluk çocuk demeden katleden teröristlerle dolu. Burada bol keseden atmak kolay tabii.”

Pespaye bu sözlere de fazlasıyla içerleyerek, “Hadi lan oradan klavye delikanlısı,” deyiverdi.

Üzerinde yaşadığı toprağın, içinde bulunduğu toplumun, aldığı nefesin bir hakkı olduğunu bilemeyecek kadar zavallı bu beyine göre şehitler çiçek toplarken ölmüş olmalı! 1071’den bu yana bu toprakları vatan edebilmek için neredeyse 1000.000.000 insan kendini feda etti.

Sen ne yaptın peki? 

Hırsız Hakan Uzan’la lüküs hayat yaşayıp aşuftelik etmekten başka?

Bu devlet kolaya kurulmadı…

Tamam, Sayın Cumhurbaşkanını sevmeyebilirsin.

Ama saygılı ol be kardeşim.

Tamam, bu politikaları beğenmeyebilirsin bunu normal bir zamanda söyleyebilirsin de. Ama bu zaman o zaman değil! Şimdi, “TEK YÜREK TEK BİLEK” olma zamanıdır!

Ama nerede o feraset?

Özdil, Y., sosyal medya hesabından “'Başka Türkiye yok... Dik dur, eğilme, yanındayız, Ecevit gibi dirayetli ol, canımı ye,” ifadelerini kullandı. Çok beğendim işte böyle olmalı.

Bunun sağı solu olmaz kardeşim, bu devlet için can feda!

Askere alırsanız da gitmeyen namert!

Bu vatan üstünde dirliği birliği “DEVLET EBET MÜDDETLE” sağlarsınız! Yoksa topraktan kutsallık çıkarıp bunu vatan sanan kuş beyinlilere devleti anlatmanın imkanı yoktur. Devlete katil diyen def olup gider bundan ötesi yok!

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Sayın İbrahim Kalın, Türkiye’nin Fırat’ın doğusuna yapacağı harekatla ilgili olarak Amerikan CNN televizyonuna; “Türkiye'nin Suriye’yi işgal ya da demografik yapısını değiştirmek gibi bir niyeti yoktur. Türkiye, Suriye’nin toprak bütünlüğünü ve siyasi birliğini desteklemektedir,” şeklinde bir demeç verdi son derece nezaket dolu bir bürokratik yolla.

Bir de hanzo Trump’ın beyanatına bakar mısınız?

 

“As I have stated strongly before, and just to reiterate, if Turkey does anything that I, in my great and unmatched wisdom, consider to be off limits, I will totally destroy and obliterate the Economy of Turkey (I’ve done before!). They must, with Europe and others, watch over.”

Türkçesi:

“Daha önce de belirttiğim gibi ve sadece yinelemek gerekirse, Türkiye benim yüce ve eşsiz bilgeliğimin sınırların dışında irade ettiğim herhangi bir şeyi yaparsa, Türkiye Ekonomisini tamamen yıkıp yok edeceğim (daha önce yaptım!) . Avrupa ve diğerlerinin dikkatle izlemeleri gerekiyor.”

Daha bize sıra gelmeden Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, ABD Başkanı Donald Trump’ın, “Türkiye'nin ekonomisini yok ederim,” tehdidine ilişkin “Eski ABD başkanlarının aksine yaptıklarını çekinmeden söyleyen ilk ABD Başkanı,” oldu ifadesini kullandı. Yani bu dangalak açık konuşmakla dangalaklık etme arasındaki ince çizgiyi bilmediğinden başı Ukrayna meselesinden azil sıkıntısı içinde demeye getirdi.

Arkandayız Sayın Cumhurbaşkanı…

Arkandayız Sayın Ordu Komutanı…

TÜRKÜN BEKASI İÇİN…

 

VUR

Suçsuz iken bize günahkar gömleği biçenleri,
Haklı iken utanmadan bize istilacı diyenleri,

Tırlar dolusu silahla donatıp köstebekleri,

Sonra da IŞID’i yok eden demokrasi havarisi sayanları VUR…

Vur TÜRKÜN BEKASI İÇİN,

Vur Türkün şühedası için,

Vur Şehidin kanı için,

Vur sana bakan Mazlumlar için VUR…
Sende başlayan tarihin nabzı sende akıyor
Vur bak sana vur diyor kitabında YEZDAN

Hak gelip batıl zail olacak diyor Kur’an
Vur ölene kadar vur, vur candan geçene kadar vur…

Pin It